Uncategorized

​Breshëri automatiku në Elbasan


Publikuar më:


Policia

Nga të dhënat paraprake raportohet se ka pasur shkëmbim zjarri mes dy grupeve rivale. Në vendin e ngjarjes është gjetur edhe një automjet, që dyshohet të jetë braktisur nga autorët.

Uniformat blu ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Vetëm dy ditë më parë në Elbasan u plagos një emër i njohur i drejtësisë, shtetasi Bledar Muça, i cili në momentin e sulmit ishte në shoqërinë e mikut të tij Florenc Çapja./shekulli

 

The post ​Breshëri automatiku në Elbasan appeared first on Lajminet.

Comments
To Top