03,12,2023

Aksident përpara një shkolle në Korçë, 15-vjeçari rrezikon jetën e nxënësve

Must Read
Policia/ Arkiv

 

Akisidenti është shkaktuar nga një 15-vjeçar. Mjeti BMW me targë AA 666 IF ka qenë duke kaluar me shpejtësi në rrugën “Partizani” dhe është përplasur me një mjet të ndaluar.

Sipas policisë, në rrugën “Partizani” në afërsi të shkollës Naum Veqilharxhi, janë përplasur automjeti tip “BMW” me targa AA666IF  me mjetin tip “Citroen” me targa TR6502U, ku për pasojë janë dëmtuar dy shtetasit Y.B, rreth 25 vjeç (drejtuesi i mjetit Citroen) dhe shtetasi M.D rreth 15 vjeç të cilët u dërguan në Spitalin e Korçës, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

The post Aksident përpara një shkolle në Korçë, 15-vjeçari rrezikon jetën e nxënësve appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img