25,05,2024

Show Biz

Elita Rudi: Nuk jam në lidhje me Bekim Balaj, ja e vërteta për operacionet plastike (Foto)

Ka kohë që mediat në Kosovë dhe Shqipëri flasin për një lidhje mes Elita Rudaj dhe futbollistit Bekim Balaj. Ndonëse ata shpeshherë kanë dhënë shenja bindëse për këtë lidhje, në një prononcim për gazetën Express, Elita ka mohuar diçka të...

Korab Shaqiri anulon koncertin për nesër, shkaku i vdekjes së Almirit (FOTO)

Këngëtari nga Kosova, Korab Shaqiri, ka marr vendim që të anuloj koncertin e parashikuar për nesër. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Korabi ka njoftuar fansat e tij se koncertin e parashikuar për ditën e Fitër Bajramit,...

Alma Lama ia arrin qëllimit, kënga e Gold Ag fshihet nga “Youtube”

Alma Lama ia arrin qëllimit, kënga e Gold Ag fshihet nga “Youtube” Bëhet fjalë për padinë që deputetja e LDK-së Alma Lama, kishte ngritur ndaj reperit Gold Ag, pasi ajo ishte ndier e fyer nga kënga e tij “Shqiptar 2”,...

2Ton dhe Dhurata në lidhje? Këto fakte janë të pabesueshme (Foto)

Duket se kemi edhe një çift të ri në skenën e muzikës sonë. Janë këta Dhurata Dora dhe 2 Ton që sipas një fansi mund të jenë në lidhje pasi që tekstet e tyre dhe titujt e tyre të këngëve...

Senzacionale: Ja si moderatori shqiptarë fton vetveten në emision!

Jemi mësuar të shohim shpesh emisione interesante dhe senzacionale por që Kojshia Shoë gjithmonë pregadit surpriza këtë mund ta bëj vetëm aktori dhe tashmë moderatori i njohur Sadri Imeri i cili në emisionin e tij argëtues sjell gjithmonë momente...

Marina Vjollca largohet nga “Top Channel”?

Marrëdhëniet mes moderatorës sexy Marina Vjollca dhe drejtuesve të Top Channel janë zyrtarisht në kuotat me të ulta. Biondja e “Procesit Sportiv”, sipas burimeve pranë këtij emisioni, mësohet se po numëron puntatat e fundit para se të divorcohet nga futbolli...

Noizy ka dhe një sulm kundër Ledrit? (Foto)

Pasi zhvendosi gjithë vëmendjen tek vetja me deklaratën kundër Ledionit, reperi ka folur sërish për “Top Awards”. Pse e braktisi Noizy mbrëmjen muzikore ku ishte parashikuar të performonte? Përgjigjen e ka dhënë në një intervistë për revistën “Who”, ku reagimi...

Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq në Top Awards (Foto)

Ceremonia e ndarjes së çmimeve Top Music Awards ishte e denjë për ceremonitë që organizohen në vende perëndimore. Yjet më të njohur të muzikës shqiptare parakaluan në tapetin e kuq. Ndiqni më poshtë fotogalerinë.

A ka bërë operacione plastike Remzie Osmani?

Remzie Osmani ka treguar se nuk ka operacione plastike mirëpo nuk është kundër tyre. Në kuadër të emisionit “Një Kafe me Labin” sot ishte mysafire Remzie Osmani. Ajo është përgigjur në pytjet personale, të karrierës dhe për estradën. Këngëtarja shprehi mendimin...

Naser Rafuna nuk do të jetë pjesë e “Kafeneja Jonë”

Pas lajmit se seriali i dashur për shumë shikues “Kafeneja Jonë” do të rikthehet, shumë shikues kanë pyetur përmes komenteve të shumta nëse në këtë serial do të marrë pjesë përsër aktori Naser Rafuna, pasi që ai tash e...

Tjera

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...