Lajme

Zhduken tre fëmijë në Vushtrri, Policia nis kërkimet


Publikuar më:


a-77-650x358

Tre fëmijë, dy femra dhe një mashkull, raportohen të jenë zhdukur.

Policia bën të ditur se të miturit janë nga fshati Pantinë nga Vushtria, përcjell lajmi.net

Kurse nëna e fëmijëve e cila edhe ka njoftuar për rastin, ka thënë se fëmijët e saj janë larguar nga shtëpia më 4 prill të këtij muaji në orët e mbrëmjes.

Që nga ajo kohë, ata më nuk janë kthyer në shtëpi. Sipas Policisë, lidhur me rastin janë njoftuar njësitet përkatëse policore./lajmi.net

 

Comments
To Top