19,04,2024

Rrahë të dashurën

Must Read

largea-largea-rrah14174601461423216350

Policia ka arrestuar një të dyshuar pasi që ka rrahur të dashurën e tij.

Në raportin 24 orësh të Policisë bëhet e ditur se i dyshuari për shkaqe xhelozie ka sulmuar fizikisht viktimën me të cilën ishte në lidhje dashurie.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./KosovaPress/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj dhe Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim në Zhvillimin Rajonal

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, dhe ministri i Ministrisë të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img