Sport

Wenger flet pas barazimit me Unitedin


Publikuar më:


Tekniku francez ka thënë se zëvendësimet bën diferencën, por në fund është i lumtur për pikën e marrë.

“Lojtarët që u futën nga banka rezervë bën diferencën sot. Chamberlain dhe Giroud, të dy u përfshinë te goli”.

“Nuk ishim në formën tonë, por në fund shënuam një gol të madh”, ka thënë Wenger.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top