04,03,2024

Kameni bën pritjen e vitit, në minutën e 94’ ia mohoi golin Neymarit (VIDEO)

Must Read

Portieri i Malagas ka zhvilluar ndeshjen më të mirë në karrierën e tij.

Me ndërhyrje vendimtare në shumë raste, ai i pamundësoi fitoren Barcelonës.

Por, pritja më e madhe në këtë ndeshje që bëri Kameni, ishte ajo e minutës së 94’, kur bëri një ndërhyrje të pabesueshme për t’i mohuar golin Neymarit.

Carlos Kameni Incredible Save after Neymars header by footballderby

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img