04,03,2024

Aksident në Ferizaj, sërish godet treni (Foto)

Must Read

Treni sërish ka goditur në Ferizaj . Kësaj radhe në  vendkalimin përballë stacionit të policisë në Ferizaj.

Dëshmitarët  kanë bërë të ditur  se  nuk ka të lënduar por dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Kaq ditë që në dy vendkalimet  e hekurudhës në  Ferizaj janë thyer barrierat dhe askush nuk ka marrë masa për rregullimin e tyre.

 

15135497_10154739538844595_1916503812_n 15139609_10154739538839595_633588527_n 15129975_10154739538834595_365051187_n 15151095_10154739538824595_1514085984_n 15174634_10154739538819595_362900199_n

Dy vendkalimet e  hekurudhës në Ferizaj pa barriera! (Foto)

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img