Uncategorized

Vrasja në Korçë, flet i tronditur babai i viktimës


Publikuar më:


Emin Koçibelli për ‘News 24 ka rrëfyer se ka mbeture i shokuar nga kjo ngjarje që sipas tij nuk kishte asnjë shenjë të dhëndrit se mund të ishte agresiv.

“Kemi mbetur të tronditur nga ngjarja e rëndë. Të dy ishin në mëngjes në shtëpinë time, dhëndri nuk shfaqi ndonjë shenjë depresioni. U larguan të dy për të rregulluar bravën e derës. Më lajmëruan për ngjarjen dhe shkova menjëherë në shtëpinë e vajzës. Jam i shokur”, ka thënë ai. Mëngjesin e sotëm u raportua për një vrasje me thikë ku 34 vjeçari Mikel Xhiko goditi mbi bashkëshorten Yllkën dhe më pas veten duke mbetur të dy të vdekur.

The post Vrasja në Korçë, flet i tronditur babai i viktimës appeared first on Lajminet.

Comments
To Top