Uncategorized

Vetëvritet një polic në Dragot të Tepelenës


Publikuar më:


Policia shqiptare

 

Sipas Policisë së Gjirokastrës, polici ishte efektiv i komisariatit të Përmetit dhe për shkak se vuante nga depresioni ka bërë këtë akt.

Ai e ka vrarë veten duke përdorur armën zyrtare.

Kolegët e tij , kanë qenë ata që e kanë gjetur të pajetë, në vendin e tij të shërbimit.

The post Vetëvritet një polic në Dragot të Tepelenës appeared first on Lajminet.

Comments
To Top