Uncategorized

Vetëm dy ditë në lidhje, 26-vjeçari përdhunon të dashurën


Publikuar më:


Dhunim, foto ilustruese

22-vjeçarja me iniciale S.A ka rrëfyer para oficerëve të policisë se ngjarja në fjalë ka ndodhur mbrëmjen e të hënës pranë kodrave të Liqenit Artificial.

Ajo ka treguar se kishte vetëm dy ditë që kishte vendosur të niste një lidhje dashurie me shtetasin F.V, me të cilin kishte dalë për një shëtitje. Sipas saj, pasi kanë konsumuar një kafe, djali i ka kërkuar që të ecnin edhe pak, më pas do ta shoqëronte për në shtëpi.

Por rreth orës 23:00 të mbrëmjes 26-vjeçari i ka grisur me forcë rrobat dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë. Uniformat blu po punojnë për shoqërimin e autorit në polici.

.

Comments
To Top