Uncategorized

Vëllai i shqiptarit që iu pre koka: Nuk kisha dëgjuar për një krim të tillë!


Publikuar më:


“Nuk kam dëgjuar kurrë në jetën time për një krim të tillë”, thotë ai.

Vëllai i 25-vjeçarit tregon se Bledari ishte dënuar në Shqipëri me burg, pasi kishte vjedhur në një kalë.

Policia greke ka arrestuar mbrëmjen e së martës pronarin që kishte punësuar atë si bari si dhe djalin e tij.

Arrestimi i tyre vjen pasi gjatë kontrollit në kasollen ku jetonte pronari dhe bariu shqiptar u gjetën dy kallashnikovë dhe dy pistoleta si dhe municione.

Ndërkohë sipas autopsisë, Bledar Tërpollari është qëlluar me armë zjarri tip shotgun para se t’i pritej koka. /lapsi.al/

The post Vëllai i shqiptarit që iu pre koka: Nuk kisha dëgjuar për një krim të tillë! appeared first on Lajminet.

Comments
To Top