Uncategorized

Vdes vajza 2-vjeçare, ra në një kanal me ujë


Publikuar më:


Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kurbin bëjnë me dije se shtetësia E. B. 2 vjeçe, banuese në Kurbin ka rrëshqitur, para banesës së saj duke rëne ne një kanal uji dhe si pasoje e rrjedhjes së ujit, është gjetur e vdekur nga familjarët e saj rreth 800 m larg banesës.

Materialet hetimore i referohen Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin për vlerësim si ngjarje aksidentale.

The post Vdes vajza 2-vjeçare, ra në një kanal me ujë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top