Lajme

Vdes një person nga aksidenti në Viti, arrestohet i dyshuari


Publikuar më:


Një aksident mes dy makinave civile ka lënë të vdekur një person.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Smirë të komunës së Vitisë.

“Raportohet për një aksident trafiku në mes të dy automjeteve civile. Si pasojë e aksidentit lëndime vdekjeprurëse ka pësuar viktima mashkull K/Shqiptar, trupi i të cilit me vendim të prokurorit është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin e policisë.

Tutje, bëhet e ditur se i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/

Comments
To Top