Uncategorized

Vajza 20 vjeç vdes pasi bie nga objekti i banesës


Publikuar më:


Foto-ilustrim

Sipas policisë, një 20-vjeçare me iniciale T.M, është rrëzuar nga kati i 4 i një pallati dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme, shkruan tvklan.

Ngjarja ndodhi rreth orës 07:05, ndërkohë që policia nisi hetimet për rastin. Paraprakisht, thotë policia, dyshohet që e reja mund të jetë vetëhedhur./lajmi.net

The post Vajza 20 vjeç vdes pasi bie nga objekti i banesës appeared first on Lajminet.

Comments
To Top