Uncategorized

Urinuan mbi kokën e të riut, do të përballen me ligjin


Publikuar më:


Screenshot_2

Kështu ka filluar procedim penal për 34-vjeçarin R. N. dhe 19-vjeçarin D. N.

Në video shfaqeshin pamjet e dhunimit dhe urinimit në kokë ndaj një të riu. I dëmtuari është 20-vjeçari A.Ç, i cili ka kallëzuar se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Dy të proceduarit e kanë marrë me mjetin e tyre 20-vjeçarin dhe i kanë urinuar në kokë, e më pas e kanë goditur dhe veprimet i kanë filmuar./tvklan.al

The post Urinuan mbi kokën e të riut, do të përballen me ligjin appeared first on Lajminet.

Comments
To Top