Uncategorized

Tropojë, asgjësohen 400 rrënjë kanabis


Publikuar më:


Kanabis Sativa

Bimët narkotike janë gjetur në vendin e quajtur “Lugu i Zi”, të mbjella në një sipërfaqe toke me shkurre, të përshtatura si parcelë.

Policia po punon për indentifikimin dhe kapjen e autorëve.

The post Tropojë, asgjësohen 400 rrënjë kanabis appeared first on Lajminet.

Comments
To Top