Uncategorized

Trazira e reja në Stamboll, të shtëna në aeroport


Publikuar më:


Në afërsi të aeroportit të dytë më të madhe Stamboll shpërtheu një përleshje në mes të forcave turke të sigurisë dhe puçistëve, transmeton lajmi.net.

Siç është raportuar nga “USA Today” policia ka shtënë një grup të puçistëve të cilët pastaj i arrestuan në aeroportin “Sabiha Gokcen”. /lajmi.net/

.

Comments
To Top