Sport

Trajneri Driton Kuka reagon pas suksesit të Majlindës dhe Norës (Foto)


Publikuar më:


majlinda1

Pas suksesit të Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovës në kampionatin evropian të xhudos, ka ardhur reagimi edhe i trajnerit Driton Kuka.

Trajneri Driton Kuka është shprehur tejet krenar me suksesin e Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovës.

“Nderuat kombin tonë shqiptar, nderuat 2 shtetet tona, krenar me nxënëset!”, ka shkruar Kuka në faqen e tij në Facebook. /Gazeta Blic/

kuka1

13043407_10207750369175134_6810760952496870925_n

Comments
To Top