26,02,2024

Sanchez vendimtar për Arsenalin (Video)

Must Read

alexis-1

Arsenali ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 në shtëpi ndaj West Brom. Alexis Sanchez shënoi dy herë për Arsenalin, në minutat ‘6 dhe ’38.

https://www.youtube.com/watch?v=wXgV_vZidUo

https://www.youtube.com/watch?v=fD1hUWVr9xg

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img