Uncategorized

Tiranë, arrestohen 2 persona të shpallur në kërkim


Publikuar më:


arrestim, foto ilustrim

Policia e Tiranës ka njoftuar se i arrestuari tjetër është Kristo Biba, 51 vjeç, banues në kryeqytet. Biba është dënuar me 1 vit burg për mospagim të taksave dhe tatimeve.

The post Tiranë, arrestohen 2 persona të shpallur në kërkim appeared first on Lajminet.

Comments
To Top