Uncategorized

Tirana pret në 27 maj Asamblenë Parlamentare të NATO-s


Publikuar më:


NATO

Përmes një njoftimi në rrjetin social “facebook”, Majko shkruan se takimi do të zhvillohet në vendin tonë në datën 27 maj.

“Në Asamblenë Kombëtare të Francës. Vendin e fjalës dhe revolucionit evropian. Tanimë është zyrtare,Tirana pret në 27 maj Asamblenë Parlamentare të NATO-s”, citohet Majko ne “facebook”.

The post Tirana pret në 27 maj Asamblenë Parlamentare të NATO-s appeared first on Lajminet.

Comments
To Top