Uncategorized

Tërmet në Serbi


Publikuar më:


Termet, foto ilustrim

Tërmeti është regjistruar në orën 04:05 të mëngjesit.

Kryetari i Kuçevës, Novica Janosheviq ka thënë për RTS se tërmeti është ndjerë por nuk ka zgjatur dhe se nuk ka ngjallur panik tek qytetarët.

Tani për tani, nuk ka informata për dëme të mundshme, transmeton Klan Kosova.

 

The post Tërmet në Serbi appeared first on Lajminet.

Comments
To Top