Lajme

Tërmet i rëndë në Afganistan e Pakistan


Publikuar më:


l-103741-104942-updates_1460285873-7105990

Raportet thonë se një tërmet i rëndë ka lëkundur ndërtesat në Afganistan dhe Pakistan. Dridhja gjithashtu është ndjerë edhe në Indi.

Tërmeti është matur të jetë i shkallës 7.1, njofton BBC, transmeton Gazeta Express.

Ende nuk dihet a ka të lënduar nga ky termet./GazetaExpress/

Comments
To Top