Uncategorized

Tentoi të grabis dyqanin, greku bën për spital shqiptarin


Publikuar më:


Vjedhje me maska, ilustrim

Shqiptari 41-vjeçar u pikas nga pronari grek 55 vjeç dhe djali i tij 27-vjeçar dhe të dy rrahën shqiptarin me shkopinj druri.

41-vjeçari përfundoi në spital si pasojë e dhunës së ushtruar, ndërsa u arrestua për vjedhje të mbetur në tentativë dhe qëndrim në Greqi pa dokumente të rregullta.

Ngjarja ka ndodhur në Mesolongi, ndërsa pronari i dyqanit akuzohet për lëndime trupore që i shkaktoi shqiptarit.

The post Tentoi të grabis dyqanin, greku bën për spital shqiptarin appeared first on Lajminet.

Comments
To Top