Uncategorized

Të shtëna me armë zjarri në Shëngjin, dyshohet për 2 të plagosur


Publikuar më:


Policia shqiptare

Ata ndodhen në spital dhe po marrin mjekimin e duhur. Policia është në vendngjarje dhe po heton për ngjarjen.

Sipas burimeve, të plagosurit janë Mimoza Alia, rreth 50 vjeçe dhe Gentian Malshi rreth 38 vjeç.

The post Të shtëna me armë zjarri në Shëngjin, dyshohet për 2 të plagosur appeared first on Lajminet.

Comments
To Top