Uncategorized

Studentët shqiptarë në Shkup grisin diplomat e kolegjit turk, ja pse


Publikuar më:


Kjo në mbështetje të presidentit turk Rexhep Taip Erdogan ndaj të cilit mbrëmjen e djeshme iu bë një tentativë grushti shteti. Erdogan akuzon Gylen se fshihet pas kësaj.

Ndërkohë në Somali qeveria ka pezulluar të gjithë shkollat që kanë lidhje me lëvizjen e Gylen dhe i ka dhënë stafit të shkollave një javë afat për tu larguar nga vendi, shkruan ora.

Screenshot_3-18

Screenshot_6-3

Screenshot_6-3-655x356

.

Comments
To Top