Uncategorized

“Skifterat” vjedhin turistin gjerman në Dhërmi, ja çka i kanë marrë


Publikuar më:


Mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë natës dy ditë më parë, teksa autorët i kanë marrë një celular “Samsung” A5, një kamer “Panasonik”, një tablet A2, 100 euro, një palë syze dhe dokumente personale.

Gjermani Schwanda Hennz Andreas ka bërë denoncim në polici, ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet për kapjen e autorëve.

Comments
To Top