Uncategorized

Shtyhet seanca e xhihadistëve, mungon një anëtar i trupit gjykues


Publikuar më:


Sot në seancën ndaj “xhihadistëve” pritej edhe mbrojtja për të pandehurit Verdi Morava dhe Orion Reçi.

Më pas gjykata do të jepte vendimin pas paraqitjes së mbrojtjes së dy të pandehurve.

Seanca e radhës do të mbahet në datën 3 maj.

The post Shtyhet seanca e xhihadistëve, mungon një anëtar i trupit gjykues appeared first on Lajminet.

Comments
To Top