Lajme

Shqiptari rreh gruan në mes të rrugës, në sy të fëmijës (Video,+16)


Publikuar më:


RRAHJE-e1461147472789-780x439

Një konflikt mes dy personave ka ndodhur në sheshin e një pallati në Kavajë.

Debati ka degjeneruar nga konflikti verbal në atë fizik, burri e ka qëlluar gruan në sy të fëmijës që ndodhej me ta.

Nuk ka të dhëna se cila është marrëdhënia mes tyre, por pamjet tregojnë qartë dhunën e ushtruar ndaj gruas.

Pas burri e ka goditur, gruaja i ka përplasur telefonin në shesh, ndoshta mund të jetë një debat për çështje mesazhi apo xhelozie.

Në fund gruaja largohet dhe fëmija e ndjek nga pas e tronditur pasi ka parë këtë skenë të rëndë. /JOQ/

Comments
To Top