Uncategorized

Shpërndahen protestuesit në Shkup


Publikuar më:


Protestuesit janë shpërndarë pas qëndrimit disa orësh para Qeverisë ndërsa sonte nuk u raportua asnjë incident fizik mes policisë dhe protestuesve.

Ndryshe, protesta sonte nisi para Parlamentit për të nisur më pas tek ministria e Kulturës të cilën e gjuajtën me gurrë dhe ngjyrë e më pas vazhduan për tek Qeveria, transmeton Zhurnal.

The post Shpërndahen protestuesit në Shkup appeared first on Lajminet.

Comments
To Top