Uncategorized

Shikoni si u rrënua kjo ndërtesë në Tiranë (Foto)


Publikuar më:


Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka thënë në facebook se tash me rrënimin e kësaj ndërtese, është bërë gati hapësira për lotin final të unazës së vogël, transmeton lajmi.net

“Tirana NUK ndalet më, kush e pengon, gabohet! Faleminderit kolegëve të IMT dhe Zjarrfikëses për profesionalizmin. Unaza e Vogël gati për lotin final. Kemi bërë shumë këto 11 muaj, por ky është vetëm fillimi!”, ka shkruar Veliaj.

Shikoni fotot më poshtë për të parë rrënimin e ndërtesës. /lajmi.net

2 3 4 5 6 7 8 9

The post Shikoni si u rrënua kjo ndërtesë në Tiranë (Foto) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top