Uncategorized

Shikoni policët si ikin nga protestuesit dhe aksionin brutal të forcave speciale në Shkup (Video)


Publikuar më:


Protesta në Shkup

Protestuesit kanë shprehur mllefin ndaj tyre, për shkak të pamundësimit nga ana e policisë që të protestojnë para selisë së VMRO-DPMNE-së.

Në vijim të videos mund të shihet aksioni brutal që pasoi i forcave speciale të policisë kundër protestuesve.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=KxNr7i9pM_4?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Shikoni policët si ikin nga protestuesit dhe aksionin brutal të forcave speciale në Shkup (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top