Uncategorized

Serbët zbërthejnë domethënien e kravatës së Joe Bidenit, ja çfarë zbuluan (Foto)


Publikuar më:


Ndërsa nëse ky person është në një funksion të lartë politik, atëherë ngjyra dhe model lidhen me performancën e fshehur pas rolit diplomatik.

Nënpresidenti amerikan, Joe Biden sot vizitoi Beogradin, ai kishte vendosur që në këtë vizitë zyrtare të vendoste kravatë me vija jo të theksuara, por me domethënie të konsideruar, transmeton lajmi.net.

Sipas medieve serbe që zbërthyen edhe domethënien, kravata me vija zbulon perfeksion, jo tregon se gjithçka është e planifikuar, që do të thotë se nuk ka vend për spontanitetit. Personi që e ka vë është shumë i zoti, familja për të është shumë e rëndësishme dhe përpiqet çdo segment i jetës së tij të zhvillohen normalisht

E katërta tregon se besnikëri dhe janë argëtues, kanë stil, janë shumë kreative, janë të dashur dhe  me entuziazëm përhapin idetë e tyre, janë të sinqertë, të qetë. /Lajmi.net/

Comments
To Top