Uncategorized

Seks skandalet në shkollat e Serbisë, nxënësja boton librin shokues (Foto)


Publikuar më:


Në një shkollë të Zemunit në Serbi një vajzë ka botuar një libër në të cilin flet për marrëdhëniet seksuale mes arsimtarëve dhe nxënësve të mitur. Kjo çështja u bë shumë shqetësuese, sidomos për prindërit të cilët flasin mbi alarmin që ngriti libri i saj i quajtur “trofe”.

Tamara Marinkoviq, është autorja e romanit debutues i cili në detaje përshkruan një udhëtim të një adoleshent e quajti Natasha, dhe marrëdhënieve të saj me mësuesit.

Çdo gjë duket aq e vërtetë, autentike, e përshkruar në detaje, sa që ngriti menjëherë dyshime tek prindërit dhe më gjerë, transmeton lajmi.net.

Edhe pse në libër janë ndryshuar emrat, të gjithë i kanë të qartë se kush janë ata personazh.

Heroina e romanit kishte pasur marrëdhënie seksuale me një profesor, marrëdhënie kjo e përshkruar në detaje nga vet ajo.

Kjo është konsideruar tronditëse nga psikologu i shkollës, ai tha se nëse kjo e gjitha është e vërtetë atëherë ky është SKANDAL.

Ndërsa, kjo çështje ka tronditur edhe prokurorin e vendit, e cila u deklaruar se mund të hapet një hetim mbi rastin, dhe atëherë do të vërtetohet e gjitha. /lajmi.net/

 

 

 

 

 

.

Comments
To Top