Uncategorized

Sarandë, zbulohen 9841 rrënjë kanabis


Publikuar më:


 

Në fshatin Ninat (Bashkia Konispol) janë asgjësuar 5841 rrënjë, ndërsa në fshatin Livadhja janë gjetur dhe asgjësuar 4000 rrënjë (të mbjella në vendin e quajtur “Kalaja e Ali Pashës”).

U bë asgjësimi i tyre me djegie.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e kultivuesve.

The post Sarandë, zbulohen 9841 rrënjë kanabis appeared first on Lajminet.

Comments
To Top