Sport

Sanchez vendimtar për Arsenalin (Video)


Publikuar më:


alexis-1

Arsenali ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 në shtëpi ndaj West Brom. Alexis Sanchez shënoi dy herë për Arsenalin, në minutat ‘6 dhe ’38.

https://www.youtube.com/watch?v=wXgV_vZidUo

https://www.youtube.com/watch?v=fD1hUWVr9xg

Comments
To Top