29,09,2023

Trajneri Driton Kuka reagon pas suksesit të Majlindës dhe Norës (Foto)

Must Read

majlinda1

Pas suksesit të Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovës në kampionatin evropian të xhudos, ka ardhur reagimi edhe i trajnerit Driton Kuka.

Trajneri Driton Kuka është shprehur tejet krenar me suksesin e Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovës.

“Nderuat kombin tonë shqiptar, nderuat 2 shtetet tona, krenar me nxënëset!”, ka shkruar Kuka në faqen e tij në Facebook. /Gazeta Blic/

kuka1

13043407_10207750369175134_6810760952496870925_n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img