03,12,2023

Trajneri Driton Kuka reagon pas suksesit të Majlindës dhe Norës (Foto)

Must Read

majlinda1

Pas suksesit të Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovës në kampionatin evropian të xhudos, ka ardhur reagimi edhe i trajnerit Driton Kuka.

Trajneri Driton Kuka është shprehur tejet krenar me suksesin e Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovës.

“Nderuat kombin tonë shqiptar, nderuat 2 shtetet tona, krenar me nxënëset!”, ka shkruar Kuka në faqen e tij në Facebook. /Gazeta Blic/

kuka1

13043407_10207750369175134_6810760952496870925_n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img