Ferizaj

Rrokulliset vetura në magjistralen Gërlicë-Viti – tre të lënduar (Foto)


Publikuar më:


Një aksident komunikacioni ka ndodhur në mbrëmjen e së dielës në magjistralen Gërlicë-Viti.

Një veturë ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur në udhëkryqin e fshatit Begracë.

Tre persona që ndodheshin në automjetin e aksidentuar mësohet të kenë marrë lëndime trupore.

Një lexues ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku ka mbërritur edhe Policia dhe ndihma e shpejtë.

14593577_10208852547849316_997872304_n 14608194_10208852547449306_1825565542_n 14620135_10208852349844366_1934221101_n 14643130_10208852350204375_461576812_n 14628288_10208852350564384_984238712_n

Comments
To Top