Uncategorized

Rrihen dy vajza për djalin me X6, ja si përfundon ai (Video)


Publikuar më:


Policia shqiptare

Në video duket momenti kur pas sherrit largohet fillimisht biondja dhe më pas vajza tjetër. Mesa duket djali me X6 mbetet vetëm. /jetaoshtqef

 

//

.

Comments
To Top