Sport

Rrëshqet Leicesteri, vetëm 1 pikë ndaj West Hamit (Video)


Publikuar më:


leicester

Leicesteri nuk ka  ia doli të marrë më shumë se një pikë në shtëpi ndaj West Ham, dhe atë në sekondat e fundit të takimit. Vardy fillimisht shënoi për Leicesterin, para se të ndëshkohej me të kuq pas një simulimi. West Ham më pas përmbysi gjithçka, para se Leicester të shënonte për 2-2 në fundin e ndeshjes.

Comments
To Top