23,07,2024

Goli i javës shënohet në Skoci (Video)

Must Read

goal-2

Gjysmëfinalja në mes të Rangers dhe Celtic në Kupën e Skocisë ishte drithëruese.

Rangers e fitoi këtë takim pas penalltive, ndërsa goli i ndeshjes u shënua nga Barry McKay i Rangers.

Shikoni super gjuajtjen më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img