04,06,2023

Goli i javës shënohet në Skoci (Video)

Must Read

goal-2

Gjysmëfinalja në mes të Rangers dhe Celtic në Kupën e Skocisë ishte drithëruese.

Rangers e fitoi këtë takim pas penalltive, ndërsa goli i ndeshjes u shënua nga Barry McKay i Rangers.

Shikoni super gjuajtjen më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img