04,06,2023

Ekipi i dytë i Liverpoolit mund Bournemouthin (Video)

Must Read

livpool2

Liverpooli i Jurgen Klopp e ka mposhtur si mysafirë Bournemouthin me rezultat të pastër 0:2, në një ndeshje ku trajneri gjerman hodhi në fushë 10 lojtarë tjerë nga ndeshja me Dortmundin.

Golat për Liverpoolin i shënuan Roberto Firmino dhe Daniel Sturridge, që të dyja ranë në fund të pjesës së parë. Golin e nderit për vendasit e shënoi Joshua King.

https://www.youtube.com/watch?v=Hq2YvtpGqAE

https://www.youtube.com/watch?v=VwEm1XZ8NsE

https://www.youtube.com/watch?v=4bZEF_KjmzM

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img