Uncategorized

Rrëfimi i të plagosurit të helikopterit: Më shpëtoi parashuta


Publikuar më:


Ai ka thënë se jetën e tij e ka shpëtuar parashuta.

“Ka mundur të dalë duke hapur parashutën. Më pas ka rënë në ujërat e liqenit dhe me not ka dalë në brigjet e zonës ku ka arritur të kërkojë ndihmën e banorëve të cilët e kanë sjellë në spital”, tha ai, raporton Ora News.

 

The post Rrëfimi i të plagosurit të helikopterit: Më shpëtoi parashuta appeared first on Lajminet.

Comments
To Top