Uncategorized

Rrahje mes grave në një burg në Maqedoni


Publikuar më:


Burgu ne Maqedoni

E burgosura 40 vjeçare Sh.I ka sulmuarn një të burgosur të cilën e ka akuzuar për vjedhje.

Për momentin shërbimet e burgut dhe Drejtoria e sanksioneve po heshtin për incidentin dhe nuk po japin detaje për rastin.

 

.

Comments
To Top