Uncategorized

Reforma në drejtësi: Takohet Meta dhe Basha


Publikuar më:


Në fokus të bisedimeve do të jetë reforma në drejtësi.

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, shoqërohet nga shefi i Kabinetit, Sokol Dervishi, ndërsa kryetari i PD-së, Lulzim Basha, shoqërohet nga deputeti ,Oerd Bylykbashi.

Para takimit, kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, i dhuroi kreut demokrat një tufe me 42 trendafila blu, me rastin e datëlindjes së tij.

The post Reforma në drejtësi: Takohet Meta dhe Basha appeared first on Lajminet.

Comments
To Top