Uncategorized

Reforma në drejtësi, Fleckenstein: Nuk e kuptoj PD dhe Bashën


Publikuar më:


“Kam takuar anëtarë të grupit ‘Lead Albania’. Ata më pyetën nëse e kuptoja sjelljen e Partisë Demokratike dhe Lulzim Bashën. Unë iu thashë se më vjen keq, por jo, nuk i kuptoj”, tha ai.

Deri më tani palët politike, qeveri-opozitë nuk po gjejnë gjithën e konsensusit sa i takon reformën në drejtësi, ndërsa kryeministri Rama ftoi sot sërish në një takim kryeopozitarin Basha.

.

Comments
To Top