Uncategorized

Realiteti i hidhur i shëndetësisë shqiptare, infermierja: Vdekshi të gjithë…! (Video)


Publikuar më:


Ilustrim

Një qytetare nga Fieri denoncon në Tv Klan kaosin në poliklinikë. Njerëz që presin radhë, të tensionuar dhe që nuk marrin asnjë përgjigje.

Madje në një moment, sipas denoncueses, infermierja iu ka thënë: Vdekshi që të gjithë!

Në këto raste mbetet vetëm për të thënë, mos iu zënë halli të shkoni në spital…

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=IuxtV4-2WiM?feature=oembed&w=640&h=480]

.

Comments
To Top