Uncategorized

Rasti i Kumanovës, familjarët e policëve të vrarë me dyshime


Publikuar më:


Ai tanimë nuk beson as në gjykata, që sipas tij, nuk kanë kapacitet për të zbardhur rastin, në mënyrë që qytetarët të mësojnë të vërtetën.

Për nder të policëve të vrarë, sot familjarët dhe të afërmit vizituan varret e tyre, ku vendon lule, raporton AM, transmeton KosovaPress.

The post Rasti i Kumanovës, familjarët e policëve të vrarë me dyshime appeared first on Lajminet.

Comments
To Top