Sport

Qesharake: Kështu tallen mediat në Angli me festimin e Ronaldos (Video)


Publikuar më:


ronaldoceleb1

Festimi tipik “Siiii” i Cristiano Ronaldos pas golave të shënuar, sigurisht se njihet nga të gjithë futbolldashësit në planet.

Para super përballjes ‘El Clasico’ në mes të Barcelonës dhe Realit të shtunën, “Dream Team” kanë publikuar një video tejet qesharake, në të cilën Ronaldo është protagonist në montazhe dhe në situata nga më të ndryshmet.

Siç do ta shihni edhe në videon më poshtë, Ronaldo i tmerron të gjithë me festimin e tij, madje edhe kafshët.

Shikojeni videon më poshtë, nuk mund të mos qeshni. /Gazeta Blic/

Comments
To Top